Kaş sıkılaştırma amaçlı kaç ekimi yapılabilir mi?

Sıklaştırma amaçlı kök nakli

Genetik hastalıklardan ilerleyen kaşlarda zamanla kaş seyrekleşmeler yaşanabilmesi kaçınılmazdır. Ayrıca uzman olmayan kişilerin aldığı kaşlarda da zamanla seyrekleşmeler olabilmektedir. Kaş seyrekliği daha çok kaşın dış yarısında gözlemlenir. Kaş seyrekliğinin sebebi açık olmadığı için jiletle kazımak, badem yağı sürmek ya da sarımsak sürmek gibi uygulamalar fayda etmemektedir. Aşırı olmayan kaş dökülmelerinde genellikle bayanlar kalem kullanarak kusurlu olan bölgeyi kapatabilirler. Bu durumda kişi her gün kalemle uğraşmak zorunda kaldığı için oldukça zahmet isteyen bir iştir. Sürekli bununla uğraşmak istemeyen bayanlar çareyi kaş ektirmek de bulmuşlardır.

Kaş sıkılaştırma amaçlı kaç ekimi yapılabilir mi?

Seyrek kaşa sahip olan kişilerin kullandığı en doğru yöntem kaş ekimi yaptırmaktır. Kaş seyrekliği aralara kaş ekim yapıldığında istenilen sıklıkta ve genişlikte görünüme sahip olmak mümkün olmaktadır. Ortalama iki saat süren işlem maliyet açısında da herkese hitap edebilecek düzeydedir. Kaş sıklaştırma amaçlı kaş ekimi seyrek olan her türlü kaşa kolaylıkla uygulanabilmesi mümkün olmaktadır. Kaşları daha görünümlü olmasını isteyen bayanların tercihi ve kalıcı yöntem olan kaş ekimi mutlaka işin uzmanları tarafından uygulanmalıdır. İşin uzmanları tarafından yapılmayan kaş ekimi operasyonlarında istenilen kaşa sahip olmamakla kalmayıp oldukça kalın kaşlara sahip olmamız kaçınılmaz olur. Kaş ekimine karar vermeden önce mutlaka bireyin ön bir araştırma yapması ve mümkünse daha önce yapmış olduğu kaş ekimlerini incelemesi gerekmektedir.

Teknolojinin hızla yayıldığı günümüzde kaş problemi yaşayan bireylerin kullandığı aktif bir sistemdir. Her ne kadar bir operasyon olarak görülmese son derece ağrısız ve zahmetsiz olan bir yöntemdir. Kişi kaç ekimi sonrasında günlük hayatına hiç sıkıntı çekmeden kolaylıkla devam edebilmektedir.